Kurzy

Jóga pro ženy: sebe-očista (nejen) při práci s lidmi +YOGA NIDRA

Pořádá: Gabriela Janská

Kdy: 5.10. v sobotu od 11:00 – 14:00

Kde: Jóga Ateliér, V Olšinách 126a (križovatka s Dobročovickou), 102 00 Praha, nedaleko metra Skalka, nejblíže je autobusová zastávka na znamení Donatellova, jedna stanice od metra Skalka

Registrace: gabina@bethelight.cz
Cena: 500 Kč (možné zaplatit převodem nebo na místě).

S sebou: Oblečení na cvičení. Voda, občerstvení, podložky na jógu, deky, meditační polštáře budou na místě.

“Recitujte mantru, abyste očistili Duši.
Meditujte, abyste očistili Mysl.”
~ Yogi Bhajan

Srdečně vás zvu na další jógové setkání v Jóga Ateliéru.

Na tomto dalším semináři “Jóga pro ženy” se budeme se věnovat meditacím a cvičebním sestavám, které fungují pro sebe-očistu, pokud pracujete s lidmi nebo pokud jste velmi citliví a přejímáte emoce a energii a emoce druhých. Budeme se učit zdravější postoj neutrality, řekneme si o tom, jak nás podle tradice jógy energie druhých lidí zasahuje a ovlivňuje a jak posílit svůj vlastní střed.

Čekají nás meditace a cvičební sestava z tradice kundaliní jógy, které budou zaměřené na sebe-očistu od energií druhých lidí. Ztišíme svou mysl, uvolníme tělo a obrátíme svou pozornost do našeho nitra.

Na závěr semináře nás čeká opět krásná meditace Yoga Nidra pro hluboké uvolnění a sebe-léčení.

Seminář je vhodný pro všechny ženy každého věku a kondice. Toto téma je vhodné i pro muže, takže muži jsou srdečně zváni!

Seminář je vhodný i pro těhotné ženy, které jen vynechají nevhodné cviky (např. zvedání nohou, kořenový zámek, zádrže dechu, Dech ohně).

Seminář je určený i pro úplné začátečníky.

Yogi Bhajan věnoval hodně seminářů a přednášek přímo ženám. Protože ženy jsou přirozeně jinak nastavené. Zvládnou toho mnohem více, dokážou myslet v šesti řadách (muži jen v jedné), ale na druhou stranu přetěžují svou nervovou soustavu a neumí vypnout. Yogi Bhajan říkal, že pro každou ženu je nezbytně nutné, aby denně relaxovala. “Když padne muž, padne jenom on. Když padne žena, padnou celé generace.”

www.BeTheLight.cz

O lektorce:
Jsem certifikovanou lektorkou Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana a certifikovanou lektorkou Yoga Nidra. Vedu individuální lekce, ale také kurzy a semináře pro veřejnost a vyučuji i v Psychiatrické nemocnici v Bohnicích a v Thomayerově nemocnici v Praze. Poskytuji konzultace pomocí hluboké meditace z tradice Sat Nam Rasayan “Duše volně plyne”. Podílím se na překladu učebnic a přednášek Yogi Bhajana. Studuji převážně u zahraničních učitelů, mým současným hlavním učitelem je Guru Dev Singh z Mexika.