Nahrávky

Nahrávka jóga Nidry dle Bihary school (od Lucie)

Zde najdete druhou verzi Jóga Nidry z biharské školy v Indii. Doporučuji vyzkoušet, který hlas a verze Vám vyhovuje více. Každý jsme jiný a každý potřebujeme pro uvolnění těla něco jiného.

Pokud chcete maximálně využít to, co to jóga Nidra může přinést do Vašeho života, je nutné si na sebe vyhradit dostatek času na pravidelnou praxi.

Nahrávky jsou výborný pomocník pro domácí cvičení. Přesto bych pro začátek doporučila skupinové lekce nebo absolvování workshopů, které chystám od září. Pro netrpělivé domluvení individuálního setkání s některou s instruktorek.

Skupinová praxe jóga Nidry vnáší do cvičení kolektivního ducha a vytváří ideální prostor pro zodpovězení otázek, které mohou při jóga Nidrě vyvstat. Jóga Nidra jde do hloubky a pro začátečníka je dobré shromáždit informace, aby se cítil při praxi bezpečně. Vaše mysl má mnoho ochranných mechanizmů, takže není důvod k obavám z domácí praxe. Spíše je pravděpodobné, že se při osobním setkání budete moci pustit hlouběji do objevování svého vnitřního světa, protože budete mít v blízkosti průvodce.

Přeji Vám šťastnou cestu vnitřní krajinou!